Մի փակեք դիտարկիչը: Թարգմանությունը կարող է տեւել մի քանի վայրկյանից մինչեւ մի քանի րոպե:
«Հայաստանի տարածքային զարգացման հիմնադրամը» ստորև ներկայացնում է իր կարիքների համար «ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակ քաղաքի Տ.Մեծի 18/5 և Հ.Նադարյան 3 հասցեներում գտնվող հողամասերում «Վորքաութ» տեսակի մարզահրապարակների կառուցում» և «ՀՀ Տավուշի մարզի Բերդ քաղաքի Սայաթ Նովա 1-1 հասցեում գտնվող մանկական զբոսայգու, Ն.Ստեփանյանի 13 հասցեում գտնվող թիվ 3 մանկապարտեզի և Այգեստան 1/1 հասցեում գտնվող մարզադպրոցի տարածքներում գտնվող հողամասերում «Վորքաութ» տեսակի մարզահրապարակների կառուցում», «ՀՀ Սյունիքի մարզի Կապան քաղաքի Մանուկյան փ. 1-ին նրբ. թիվ 2 և 3, Թումանյան փ. թիվ 18, Շահումյան փ. թիվ 15 և 19 շենքերի բակերում գտնվող հողամասերում «Վորքաութ» տեսակի մարզահրապարակների կառուցում» և «ՀՀ Վայոց Ձորի մարզի Ջերմուկ քաղաքի Շահումյան փողոցին հարող քաղաքային պուրակում և Մաշտոցի փողոցի թիվ 2 և 3 բազմաբնակարան բնակելի շենքերի միջնամասում գտնվող հողամասերում «Վորքաութ» տեսակի մարզահրապարակների կառուցում» շինարարական աշխատանքների ընթացքում տեխնիկական հսկողության ծառայությունների ձեռքբերման նպատակով կազմակերպված N ՀՏԶՀ-ՄԶ-ԽԲՄ-ԾՁԲ-2024/1 ծածկագրով գնման ընթացակարգի արդյունքում 2024 թվականի սեպտեմբերի 24-ին կնքված N ՀՏԶՀ-ՄԶ-ԽԲՄ-ԾՁԲ-2024/1-1 և ՀՏԶՀ-ՄԶ-ԽԲՄ-ԾՁԲ-2024/1-2 պայմանագրերում 2025 թվականի փետրվարի 05-ին և փետրվարի 03-ին կատարված փոփոխությունների վերաբերյալ համառոտ տեղեկատվություն
rar
(Հրապարակված է 2025-03-28 17:40:52-ից անժամկետ)